4. Kleszczów na Piątkę – startują zapisy!

Podczas czwartej edycji biegu Kleszczów na Piątkę odbędą się 5. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet na 5 km. Tegoroczna impreza odbędzie się 18 września.

Cieszymy się, że nasza impreza została dobrze oceniona nie tylko przez samych zawodników, ale również przez Polski Związek Lekkiej Atletyki, który przyznał nam organizacje 5. Mistrzostw Polski Kobiet na 5 km.– mówi Jan Gurazda Prezes LKS Omega Kleszczów.

Kleszczów na Piątkę to jedna z najszybszych piątek w Polsce. Dzięki organizacji Mistrzostw Polski zapewne padnie jeszcze więcej rekordów życiowych, którym biciu sprzyja prosta trasa – dodaje Bartłomiej Sobecki, dyrektor biegu.

Zapisy do zawodów zostaną uruchomione 9 czerwca 2016 o godzinie 20:00. W tegorocznej imprezie obowiązywać będzie limit 350 uczestników. Wszyscy zawodnicy otrzymają w pakiecie startowym koszulki techniczne, a na mecie okolicznościowe medale. Nie zabraknie również biegów dla dzieci i młodzieży, które odbędą się na gminnym stadionie w Kleszczowie.

Organizatorem zawodów jest LKS Omega Kleszczów i Gmina Kleszczów, a wykonawcą firma inesSport. Szczegółowe informacje dotyczące biegu Kleszczów na Piątkę dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl

Powiązane Posty