Zapraszamy na Grand Prix Łodzi wszystkie Panie!

Już w najbliższą niedzielę, 27 stycznia odbędzie się trzeci bieg/marsz z cyklu Grand Prix Łodzi. Mimo zimowej aury zapraszamy do udziału wszystkich miłośników biegania i nordic walking, a szczególnie wszystkie aktywne panie. Przypominamy, że portal o bieganiu dla kobiet – www.kobietkibiegaja.pl przygotował dodatkową klasyfikację w ramach Grand Prix Łodzi – specjalnie dla kobiet. Aby wziąć w niej udział należy wystartować w 4 imprezach w cyklu i zabrać 4 zielone talony z logo KobietkiBiegają. Talony są rozdawane przez Organizatora przy wydawaniu numerów startowych podczas każdej imprezy.

Spośród wszystkich kobiet, które uzbierają zielone karteczki i odpowiedzą na proste pytanie konkursowe wylosujemy 10 zwyciężczyń! Mamy dla Was 5 kompletów ekskluzywnej bielizny oraz 5 talonów o wartości 100 zł na zakup bielizny w sklepie internetowym Ewa Bien*. Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie: http://www.kobietkibiegaja.pl/polecamy-imprezy/grand-prix-lodzi-2013/

Jeśli zastanawiacie się czy warto przychodzić w niedzielę do Parku 3 Maja to macie dodatkową motywację – poza doskonałą atmosferą imprezy, spalonymi kaloriami i dużą dawką endorfin macie szansę wygrać koronkową bieliznę. Który mężczyzna chciałby Was zatrzymać w tą niedziele w domu;)?

*Sponsorem nagród w klasyfikacji Grand Prix Łodzi „Kobietki biegają” jest firma Ewa Bien – producent ekskluzywnej bielizny..

UWAGA:

W najbliższą niedzielę nastąpi zmiana godziny startu biegu i marszu. Zawodnicy nordic walking wystartują o godzinie 11:15, a biegacze o godzienie 12:10. „ŻEBY STARTOWAŁO SIĘ LEPIEJ” 🙂 

 

 

Powiązane Posty