Konkurs karnawałowy – zaczynamy głosowanie

Bieg Karnawałowy rozgrywany w ramach GP Łodzi 2012 już za nami, alejki Parku 3 Maja dzięki dużej kreatywności uczestników były bardzo kolorowe, a wokół słychać było salwy śmiechu, gdy kolejni zawodnicy ustawiali się na starcie. Konkurs organizowany w ramach imprezy pokazał, że biegacze i kijkarze z Łodzi i okolic umieją się bawić i mają duży dystans do siebie. Udział w imprezie w stroju „startowym” był pierwszym etapem konkursu „karnawałowego”. Drugi to znalezienie się na zdjęciach zamieszczonych w Serwisie Biegowym Ziemi Łódzkiej oraz Runingsucks i umieszczenie ich na naszym profilu na facebooku lub przesłanie nam na adres poczta(małpa)biegampolodzi.pl. Prosimy o podpisywanie swoich zdjęć z imienia i nazwiska. Poniżej zasady konkursu, głosować na zdjęcia można do 11 marca. 
Zasady konkursu:
1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczestnicy IV bieg/marszu, który odbył się w dniu 19 lutego 2012 roku.
2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było wystartowanie w biegu lub marszu w dowolnym przebraniu, a następnie umieszczenie swojego zdjęcia z imprezy na naszym profilu na facebooku.
3. Zdjęcia (wraz z podpisem) można zamieszczać do końca lutego.
4. Do dnia 11 marca można głosować na najciekawsze przebrania poprzez klinkęcie „lubię to”, po tym terminie wybierzemy 4 zdjęcia z największą ilością głosów oraz 2 zdjęcia wybierze komisja konkursu.
5. Wszystkie zakwalifikowane zdjęcia zostaną opublikowane na stronach www.maratonczyk.pl oraz www.gplodzi.pl
6. W drugim etapie konkursu, komisja w składzie przedstawicieli serwisów www.maratonczyk.pl, www.gplodzi.pl oraz firmy Puma wybierz zwycięzcę oraz dwa wyróżnienia.
7. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców zostanie opublikowane 25 marca 2012 roku na stronach www.gplodzi.pl, www.maratonczyk.pl.
8. Wręczenie nagród nastąpi na ostatnim biegu z cyklu GP Łodzi 2012 w dniu 1 kwietnia 2012 roku.
9. Ostateczna interpretacja zasad konkursu należy do organizatora.

Powiązane Posty