Grażyna Troniarz i Michał Osiński triumfują w ostatniej odsłonie GP Łodzi w nordic walking

Ostatnie zawody z cyklu GP Łodzi w nordic walking odbyły się w prawdziwie wiosennych warunkach, a każda Pani z okazji Dnia Kobiet otrzymała na mecie kwiatka.  Na starcie marszy stanęło blisko 60 zawodników, a nad prawidłową techniką marszu czuwali sędziowie Aleksandra Przybył, Zdzisław Jaskólski oraz Przemysław Stupnowicz. Najszybciej 5 km trasę pokonali Michał Osiński z Forever Young Łódź oraz Grażyna Troniarz z NORDIC WALKING RASZYN TEAM.

Finał GP Łodzi w nordic walking zaplanowany jest na 3 maja podczas Majowego Pikniku Sportowego w ramach którego odbędą się V Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej wnordic walking oraz uroczysta dekoracja wszystkich kijkarzy, którzy ukończyli co najmniej 4 marsze.

Zawodnicy którzy w ostatnim marszu zajęli  miejsca 1,11,21,31,41,51, wygrywają masaże sportowe ufundowane przez gabinet Fizjo – Plus