3 Majowy Piknik Sportowy z Biegam bo Lubię

Już za dwa tygodnie odbędzie się 3 Majowy Piknik Sportowy na terenie Parku 3 Maja w Łodzi. W ramach imprezy odbędzie się Bieg 3 Majowy, Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej Amatorów w Nordic Walking, Klubowe Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej w Biegach Przełajowych oraz biegi dla dzieci. Zawodnicy do pokonania będą mieli trasę o długości 5 km ze startem i metą na stadionie Łodzianki. Najmłodsi uczestnicy do pokonania będą mieli dystanse od 100 m do 1500m. Organizatorzy przygotowali liczę kategorie wiekowe, które nie dublują się z klasyfikacją open zarówno w biegu jaki i nordic walking. Pula nagród zostanie ogłoszona na tydzień przed biegiem.

Do 28 kwietnia można się zapisywać do zawodów poprzez formularz zgłoszeniowy:

Bieg 3 Majowy

Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej Amatorów w Nordic Walking

Każdy z biegaczy wie, że bardzo ważnym akcentem przed startem jest rozgrzewka. Dlatego wraz z Trenerami akcji Biegam bo Lubię przeprowadzimy 30 minutowe zajęcia przygotowujące do startu na dystansie 5 km. podczas 3 Majowego Pikniku Sportowego. Wszyscy zainteresowani uczestnicy będą ćwiczyć pod okiem Małgorzaty Pskit – olimpijki z Aten, uczestniczki Mistrzostw Świata i medalistką Mistrzostw Europy oraz wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski na dystansie 400 m przez płotki oraz Mariusza Kotelnickiego – trenera łódzkiego AZS. Z porad Trenerów Biegam bo Lubię można korzystać w każdą sobotę od godziny 9:30 do 10:30 na stadionie Łódzkiego AZS. Małgorzata Pskit wraz z Mariuszem Kotelnickiem wystartują również w biegu, przyłączcie się do ich zespołu Biegam bo Lubię.

W ramach 3 Majowego Pikniku Sportowego odbędzie się podsumowanie cyklu Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych 2011 oraz Pucharu Łodzi w Nordic Walking 2011. Wszyscy sklasyfikowani zawodnicy otrzymają pamiątkowe imienne medale oraz wezmą w losowaniu nagród.
Zapraszamy do udziału w imprezie 3 maja 2011 roku

Powiązane Posty