12. Dych Justynów – Janówka – start zapisów!

12. Dycha Justynów – Janówka, odbędzie się 25 kwietnia 2020 r. Jak co roku wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego będą mogli sprawdzić się w biegu na dystansie 10 kilometrów.  Święto sportu w Justynowie z roku na rok gromadzi setki zawodników, którzy rywalizują ze sobą w zawodach biegowych oraz marszu Nordic Walking na ok 7 km trasie. Zapisy startują 9 stycznia o godzinie 19:00, formularz dostępny będzie na stronie www.justynow-janowka.pl. W biegu i marszu obowiązuje limit uczestników!

Ubiegłoroczna Dycha Justynów – Janówka cieszyła się największym zainteresowaniem w historii, zapisy zamknęły się na długo przed biegiem, padł rekord frekwencji to bardzo motywuje nas w przygotowaniach to tegorocznej edycji imprezy. Trasa pozostaje bez zmian i niemal w całości prowadzić będzie przez las Gałkowski z kultowymi górkami włącznie. Centrum zawodów zlokalizowane będzie na terenie stadionu w Justynowie mówi Krzysztof Józefowicz Dyrektor biegu.

Podczas dokonywania zgłoszeń do 12. Dycha Justynów – Janówka każdy zawodnik będzie mógł rozsrożyć swój pakiet startowy o pamiątkową koszulkę techniczną, która została zaprojektowana specjalnie na tegoroczną edycję biegu i marszu!

  

Podczas 12 Dycha Justynów – Janówka nie zabraknie również biegów dla dzieci i młodzieży, które rywalizować będą w czterech grupach wiekowych. Trasy dla najmłodszych wytyczone będą na terenie stadionu im. Andrzeja Lasoty w Justynowie. Zapisy wystartują również 9 stycznia o godzinie 19:00. Formularz dostępny jest na stronie www.justynow-janowka.pl  

Dycha Justynów-Janówka jest imprezą sportową organizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Justynowa i Janówki już po raz dwunasty. Jak co roku na uczestników czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji. Szczegóły zawodów w tym regulamin imprezy i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Dychy Justynów-Janówka: www.justynow-janowka.pl oraz na profilu imprezy na Facebooku.

Powiązane Posty