Wystartowały zapisy do Biegu ulicą Piotrkowską!

18. Bieg ulicą Piotrkowską odbędzie się 16 maja 2020 roku. Dziś wystartowały zapisy do jednej z największych „dyszek” w Polsce. Tegoroczna trasa nie będzie się różnic od tej z 2019 roku, start i meta zlokalizowane będą na Al. Politechniki, a zawodnicy pobiegną m.in. całą ulicą Piotrkowską.

– Ten bieg na stałe wpisał się w historię Łodzi, ponieważ jest związany bezpośrednio z główną ulicą naszego miasta, ulicą Piotrkowską, ale i również dlatego, że jest poprowadzony tak, aby móc podziwiać piękne miejsca w Łodzi. Bardzo dziękuję organizatorom, którzy poświęcają swój czas, aby pokazywać piękne oblicze naszego miasta i dawać rozrywkę wszystkim, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu jednoczącym nas wszystkich wokół jednej idei. Tym razem do udziału w biegu zapraszam również tych, którzy urodzili się 18 lat temu. Może osoby, które akurat 16 maja będą wchodzić w wiek dorosły zechcą pobiec razem z nami. Rzucam takie wyzwanie, aby zainicjować rywalizację w kategorii osiemnastolatków – powiedziała prezydent Hanna Zdanowska.

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, to jedna z najbardziej popularnych imprez biegowych w Polsce. Pod względem frekwencji w klasyfikacji biegów ulicznych na dystansie 10 km zajmuje szóste miejsce w kraju, ustępując tylko Warszawie i Gdyni.

Szczegółowe informacje w tym formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.biegpiotrkowska.pl. Dodatkowe ciekawostki o biegu znajdziecie również na www.facebook.com/BiegUlicaPiotrkowska

Powiązane Posty