Otwarte treningi z Moniką Kaczmarek

Zielona Łódź: Już od najbliższego czwartku, czyli od 5 października, zapraszamy na cykliczne treningi biegowe do Parku Baden- Powella! Spotykamy się w każdy czwartek o godz. 18.15 na parkingu przy hali sportowej przy ul. Małachowskiego. Na treningach skupimy się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, sprawności oraz sile biegowej. Zajmiemy się aspektami o których każdy biegacz powinien pamiętać!
Nie zapominając o bieganiu 🙂 Stawiamy na dobrą atmosferę oraz wspólną motywację do ruchu na świeżym powietrzu! W zdrowym ciele, zdrowy duch!


Zajęcia poprowadzi Monika Kaczmarek – łódzka biegaczka specjalizująca się w biegach ulicznych od 5 km do dystansu maratonu; ambasadorka ASICS FrontRunner Poland; miłośniczka zdrowego stylu życia. Medalistka Mistrzostw Polski na dystansie 5 km i maratonie. Do zobaczenia!
Zajęcia są całkowicie bezpłatne, nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy zabrać wygodne obuwie do biegania i dobry nastrój. Zapraszamy także osoby dopiero rozpoczynające przygodę z bieganiem.

Źródło: Zielona Łódź

Powiązane Posty