Nowa odsłona biegampolodzi.pl

Serwis biegampolodzi.pl działa od 2010 roku. Od samego początku głównym celem portalu jest promocja imprez biegowych i około biegowych rozgrywanych na terenie województwa łódzkiego! Na naszej stronie znajdźcie aktualny kalendarz imprez z terenów Ziemi Łódzkiej, wyniki oraz relacje i zapowiedzi. W 2020 roku postanowiliśmy lekko zmodyfikować nasz portal, żeby był dla Was bardziej czytelny, funkcjonalny. Przyjazny zarówno dla użytkowników komputerów, tabletów czy telefonów komórkowych.
Wiemy, że największa popularnością cieszą się działy wyniki i kalendarz, które zmodyfikowaliśmy tak, żeby w jak najprostszy sposób dało się odnaleźć rezultaty zawodów czy imprezy w kalendarzu.
Jeśli według Was możemy coś dodać czy poprawić, dajcie nam znać. Strona jest przede wszystkim dla Was, więc czekamy na uwagi!
Jeżeli chcecie przekazać nam ciekawe informacje związane z imprezami (biegi, nordic walking, triathlon itd.) rozgrywanymi na terenie województwa łódzkiego, a może chcecie wypromować swoją imprezę za pośrednictwem naszej strony piszcie na adres redakcja [@] biegampolodzi.pl
Za projektem i realizacją nowej odsłony strony stoi Mateusz Fijałkowski, biegacz, triathlonista, który swoich pierwszych imprez biegowych szukał właśnie na stronie biegampolodzi.pl

Powiązane Posty