Sukcesy biegaczy z Ziemi Łódzkiej

W rozegranych w niedzielę biegach sukcesy odnieśli zawodnicy reprezentujący na co dzień nasze województwo. Bardzo wysoką formę potwierdził Artur Kozłowski, który po ustanowieniu nowego rekordu życiowego w maratonie wygrał kolejną imprezę tym razem „Bieg Warciański” w Kole z czasem 29:53. W zawodach wystartowało sporo zawodników reprezentujących Kluby z naszego regionu: Szakale Bałut Łódź, KB Arturówek Łódź, Biegacz Nowosolna, FOREVER YOUNG ŁÓDZ oraz biegampolodzi.pl.

Wyniki

W Lubinie natomiast rozegrano Bieg o Lampkę Górniczą w  którym bardzo dobre drugie miejsce zajął Michał Kaczmarek z Aleksandrowa Łódzkiego. Do pokonania trasy liczącej 10 km potrzebował 28:11. Michał podobnie jak Artur po uzyskaniu nowego rekordu życiowego w maratonie prezentuje bardzo wysoką formę.

Wyniki

Na Górze Św. Anny odbył się natomiast II Cross w  którym wystartowali młodzi zawodnicy UKS Lisy Zgierz wraz ze swoim trenerem Radosławem Sekietą.

Wyniki

Do powyższych zawodów należy dodać, iż w sobotę odbył się VIII Noniron Duathlon rozgrywany na terenie Lasu Łagiewnickiego. Zawodnicy do pokonania mieli następujące dystanse: 5 km – bieg, 10 km – rower, 2 km – bieg. W tej kameralnej imprezie wystartowało ponad 30 zawodników i zawodniczek.

Zdjęcia
Wyniki

Powiązane Posty