II Półmaraton Szakala – 16.10.2011

W niedzielę, 16 października 2011 r. odbędzie się II Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego. Organizatorem jest klub sportowy Szakale Bałut Łódź przy współpracy z Urzędem Miasta Łodzi oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łodzi. Trasa biegu wytyczona została na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Start, podobnie jak w zeszłym roku, będzie miał miejsce przy ul. Skrzydlatej w ośrodku MOSiR w Arturówku. Do biegu można zapisać się drogą elektroniczną za pośrednictwem strony organizatora, a także w dniu biegu na terenie biura zawodów, które znajdować się będzie przy ul. Skrzydlatej 75 w ośrodku MOSiR. Biuro zawodów czynne będzie w godzinach 8.00-11.00. Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od terminu zgłoszenia i opłacenia biegu – do 14 października wynosi tylko 40 zł.

Zwycięzcy biegu oraz licznych kategorii nagradzani będą pamiątkowymi pucharami. Wśród dodatkowych kategorii zawodnicy powalczą m.in. o miano najszybszego mieszkańca Bałut, łodzianina, łodzianki, czy najszybszego debiutanta na dystansie półmaratonu. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy, specjalnie na tę okazję zaprojektowany medal oraz kubek wraz z pakietem startowym.

Organizatorzy przewidują dla wszystkich zainteresowanych przebiegiem trasy półmaratonu rekreacyjny bieg w pierwszych dniach  października. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do niełatwej crossowej trasy.

Więcej informacji, regulamin oraz zapisy znajdują się na stronie organizatora: www.szakalebalut.pl

Powiązane Posty