IV Majowy Piknik Sportowy: wyniki, zdjęcia, relacja TVP.

W niedzielę w Wiączyniu Dolnym odbył się IV Majowy Piknik Sportowy w ramach którego rozegrano Bieg Majowy, Mistrzostwa Ziemi Łódzkiem w nordic walking oraz biegi dla dzieci. Biegacze i kijkarze do pokonania mieli malowniczą 10 km trasę wytyczoną na terenie lasu Wiączyńskiego ze startem i metą w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „ZBYSZKO”. Wszyscy uczestnicy Majowego Pikniku Sportowego otrzymywali na mecie pamiątkowe medale w kształcie podkowy, a dzięki współpracy z Lasami Państwowymi również sadzonki drzew. 

Zwycięzca IV Biegu Majowego został Krzysztof Pietrzyk z LKS Koluszki, wyprzedzając Michała Jamioła z Kielc oraz Sebastiana Kosędę z Łowicza. Wśród Pań bezkonkurencyjna okazała się Monika Kaczmarek z Szakali Bałut, która pokonała koleżankę klubową Małgorzatę Michalak – Mattar oraz Sylwię Badowską z KB Arturówek. Nagrody dla najlepszych zawodników ufundowała Galeria Łódzka. 

W Mistrzostwach Ziemi Łódzkiej w Nordic Walking najszybsi okazali się Michał Adam Osiński z Łodzi, który wyprzedził Sebastiana Kołodziajczaka z Sochaczewa i Macieja Tracza z Łodzi. W rywalizacji Pań najszybsza była Aleksandra Przybył z Łodzi, drugie miejsce zajęła Beata Kołodziejcak, a trzecie Grażyna Troniarz z Raszyna. Zwyciężcy otrzymali nagrody ufundowane przez firmę Jack Wolfskin.

Po zakończeniu rywalizacji biegaczy i kijkarzy odbyły się pokazy jeździeckie przygotowane przez KJ Zbyszko, które jak co roku wzbudziły wiele emocji wśród gości Centrum Sportowo – Rekreacyjnego ZBYSZKO.

Zawody odbyły się przy współpracy firmy inesSport, Centrum Sportowo – Rekreacyjne „ZBYSZKO”, Gminy Nowosolna, Klubu Biegacza „Nowosolna”, Fundacji Krwinka, Lasów Państwowych oraz sponsora głównego firmy Accenture. Partnerami Majowego Pikniku Sportowego były Galeria Łódzka, Jack Wolfskin, NZOZ Sachmet, wydawnictwo Galaktyka, sklep Sport – Factory oraz Sport Vera,

Wyniki

Galeria by INES

Relacja TVP Łódź

Relacja by Dziennik Łódzki

Galeria by Doktorek

Powiązane Posty