Łódzkie Biegi Górskie 13 i 20 grudnia!

Łódzkie Biegi Górskie wracają! Pierwsze zawody odbędą się 13 grudnia! To już tradycja, że rywalizacja toczy się na dwóch dystansach 6 km i 10 km. Jeśli wszystko pójdzie po myśli organizatorów w drugim biegu z cyklu będziecie mogli pobiec 7 dni później już 20 grudnia! Szczegóły w krótkim oświadczeniu Dyrektora biegu, które publikujemy poniżej oraz na stronie www.gorywlodzi.pl

Drodzy Biegacze!

W efekcie decyzji uniemożliwiającej terminowe przeprowadzenie biegu 22 listopada jesteśmy gotowi, aby przełożyć go na grudzień.

W związku z otrzymanymi dotacjami, jeśli uregulowania prawne pozwolą, chcemy zorganizować biegi 13 i 20 grudnia.

Zdajemy sobie sprawę, że możecie mieć różne plany na ten czas, a sytuacja jest dynamiczna. W związku z tym nasz plan jest następujący:

  1. FORMULARZ na cały cykl jest otwarty do 15 listopada włącznie. Do tego czasu należy również dokonać opłat (w przypadku nieprzeprowadzenia biegów będziemy proporcjonalnie dokonywać Państwu zwrotów).
  2. Osoby zapisane i opłacone na bieg 22 listopada automatycznie zostają przepisane na bieg 20 grudnia (LISTA ZGŁOSZONYCH). Jeśli chcą Państwo zrezygnować ze startu 20 grudnia lub otrzymać w cenie wpisowego pamiątkowy unikatowy medal, prosimy o maila na adres l.charuba@orientuslodz.pl do 30 listopada włącznie.
  3. Po 22 listopada zostanie uruchomiony formularz zgłoszeń na bieg 13 grudnia. Automatycznie trafią tam osoby zgłoszone na cały cykl.
  4. Po 6 grudnia zostanie uruchomiony formularz zgłoszeń na bieg 20 grudnia. Automatycznie trafią tam osoby zgłoszone na cały cykl oraz przeniesione z listy zgłoszeń na 22 listopada.

W razie pytań i niejasności pozostajemy do dyspozycji: l.charuba@orientuslodz.pl
Jeszcze będzie dobrze!

foto by Krzysztof Lewandowski

Powiązane Posty