Cytadela zdobyta czyli kolejny sukces biegnadjeziorskiem.pl

W miniona sobotę odbył się V bieg Entre w Warszawie. Trasa licząca ~10km wytyczona była wokół Cytadeli i pokonało ją 238 zawodników i zawodniczek. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych przygotowując dla nich biegi młodzieżowe. Bieg rozegrany został w bardzo fajnej, rodzinnej atmosferze – przypominającej biegi w Łódzkim Arturówku. Dużym atutem imprezy jest trasa – wymagająca, urozmaicona, każdy znajdzie na niej coś dla siebie: zbiegi, podbiegi, asfalt, trawa, schody. Najszybszy wśród mężczyzn okazał się Krzysztof Pietrzyk reprezentujący biegnadjeziorskiem.pl – zapewne pomogło mu doświadczenie zdobyte w licznych startach w biegach górskich – uzyskując czas 33:13. Najszybszą Panią była reprezentantka Polski w triatlonie Maria Cześnik uzyskując bardzo dobry czas – 37:07. Klasyfikację drużynową wygrali gospodarze – Entre.pl. Po dekoracji zwycięzców odbyło się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.
W zawodach wzięli udział jeszcze Sabina Szmitke z Szakale Bałut, która zajęła 3 miejsce w kategorii K -50 oraz Bartłomiej Sobecki, który zajął 18 miejsce open.