Wyniki klasyfikacji parkrun w Biegam i chodzę po Łodzi 2013

Przedstawiamy podsumowanie po drugich zawodach letniego cyklu Biegam i chodzę po Łodzi 2013. Witek Sabanda, Kuba Strzelecki oraz Krzysztof Dyktyński to pierwsza trójka Klasyfikacji dodatkowej parkrun Łódź w cyklu Biegam po Łodzi 2013. Wśród Pań, rywalizacja jest bardzo wyrównana: prowadzi Joanna Modrzyńska, druga jest Ania Wypłosz, a tuż za nimi Sylwia Czechowicz. Tu wszystko może się zdarzyć. Puchary otrzymają najszybsi biegacze i biegaczki, którzy będą brali udział w zawodach pod flagą parkrun Łódź. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie klasyfikacji dodatkowej: dostępnym na tej stronie.

W skrócie, aby zostać klasyfikowanym należy:

  • Należy być zarejestrowanym uczestnikiem parkrun Łódź.
  • Ukończyć przynajmniej 2 biegi parkrun w czasie trwania cyklu „Biegam i Chodzę po Łodzi 2013”).
  • Ukończyć przynajmniej 3 biegi cyklu „Biegam i Chodzę po Łodzi 2013”.
  • Wpisać jako nazwę drużyny „parkrun Łódź” lub jeśli zawodnik należy do innej drużyny biegowej, dopisać do nazwy „z parkrun Łódź” np. „biegampolodzi.pl z parkrun Łódź”.

Do klasyfikacji końcowej liczona będzie suma punktów z trzech najlepszych startów oraz za udział w biegach parkrun. Nie ma podziału na kategorie wiekowe. Aby było sprawiedliwie miejsca w danym biegu będą przyznawane wg „Współczynnika wieku”, który znacie ze statystyk parkrun. W tym przypadku współczynnik będzie obliczany dla dystansu 10km.

Szczegółowe wyniki znajdziecie na stronie parkrun.pl/lodz

Wystartowały już zapisy do III imprezy z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi 2013, która rozegrana zostanie w parku na Zdrowiu w dniu 21 lipca 2013 roku – formularz zgłoszeniowy

 

Powiązane Posty