Biegam i Chodzę po Łodzi 2013 – rozbiegany park Julianowski

Po wielu latach przerwy biegi przełajowe powróciły do Parku Julianowskiego gdzie rozegrano zawody z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi 2013. Jako pierwsi na 6 km trasę wyruszyli kijkarze wśród których najszybsi okazali się Angelina Juszczak i Przemysław Stupnowicz. Jako drudzy do rywalizacji przystąpili najmłodsi uczestnicy, którzy startowali w trzech grupach wiekowych. Po zakończonych startach wśród wszystkich dzieci rozlosowane zostały upominki. Jako trzeci na 10 km trasę wyruszyli biegacze. Bieg zdominowali zawodnicy Szakale Bałut Łódź wygrywając z bardzo dużą przewagą nad pozostałymi zawodnikami. Wśród Pań bezkonkurencyjna okazała się Monika Kaczmarek, a najszybszym mężczyzną okazał się Maurycy Oleksiewicz. 

Zawody w Parku Julianowskim odbyły się przy udziale Fundacji Krwinka, Zarządowi Zielenie Miejskiej w Łodzi oraz KSPZ ALASKA i firmie inesSport. 

Kolejne zawody z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi 2013 obędą się 2 czerwca na terenie lasu Łagiewnickiego na trasie z legendarną górką – uruchomiliśmy już zapisy – formularz zgłoszeniowy

Wyniki

Galeria by INES 

Galeria by ddlodz.pl

Relacja by Maurycy Oleksiewicz

Strona cyklu.

 

Powiązane Posty