Bieg na Urodziny Miasta

W ramach wydarzeń towarzyszących 595. Urodzinom Łodzi w parku na Zdrowiu odbędzie się wyjątkowy bieg. Miłośnicy sportu spotkają się w niedzielę 29 lipca br., aby wziąć udział w zmaganiach, a także skorzystać z licznych atrakcji organizowanych z tej okazji na terenie największego zieleńca w naszym mieście. Do rywalizacji na dystansie 5 km staną dorośli, ale przygotowano także zawody dla dzieci i młodzieży. Dla młodszych biegaczy dystans będzie nieco krótszy i mniej wymagający. Organizatorzy zadbali o to, aby dostosować długość trasy do wieku uczestników.

Zapisy startują od…., formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie www.time4s.pl. 

W ramach opłaty startowej, która wynosi 19 zł, zawodnicy otrzymają wiele atrakcyjnych upominków.  Uczestnikom biegu organizatorzy zapewniają m.in.: numer startowy, pomiar czasu, posiłek regeneracyjny, napoje na mecie, kolorowe skarpetki z łódzkim motywem, bawełniany worek, frotkę, medal, okolicznościowe koszulki oraz pyszny tort na mecie.

Przewidziany limit uczestników to 700 osób. Zawodnik, który zapisze się jako 595. dostanie specjalny upominek od organizatorów.  Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wyjątkowych sponsorów. 

Do wsparcia biegu udało się zaangażować znane marki oraz firmy lokalne. Wśród nich są m.in.: Aquapark Fala, Coca-Cola, Multikino, marka odzieżowa Only, restauracja Mangal, restauracja Lavash, sala zabaw Fiku Miku, Studio Sportu i Rekreacji Regimis, producent akcesoriów kibicowskich Tomadex, Kuźnia Centrum Atletyki, catering dietetyczny Fit-Meal, Szkółka Pływacka Aleksandry Urbańczyk, Lody na kole, cukiernia R. Dybalski, szkoła tańca Lejdis Studio, szkoła tańca dla dzieci Kids-Studio.

W roli pacemakerów wystąpią znani łódzcy biegacze oraz blogerzy, dodatkowo będzie można wziąć udział w rozgrzewce z VIP-em. 

Bieg będzie dla łodzian okazją do wykazania się kreatywnością, bowiem jeden z konkursów wyróżni najciekawsze przebranie nawiązujące do historii miasta Łodzi. Przewidziane są dwie nagrody w postaci podwójnego zaproszenia na koncert zespołu Scorpions w Atlas Arenie oraz na występ The Royal Moscow Ballet w klubie Wytwórnia.

W strefie rodzinnej zaplanowano szereg rozrywek, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, dmuchańce oraz miejsce na relaks.

Nie może Was tam zabraknąć

Organizatorem biegu urodzinowego jest Urząd Miasta Łodzi, szczegółowe informacje o zawodach są dostępne na stronie www.time4s.pl

Powiązane Posty