Alior Bank zaprasza do Łodzi na kolejną odsłonę cyklu „Aktywni z Aliorem”

Już w najbliższą sobotę (6 sierpnia) odbędzie się bieg „Botaniczna Piątka” w łódzkim ogrodzie botanicznym. Będzie to kolejne wydarzenie w ramach cyklu sportowo-rekreacyjnego „Aktywni z Aliorem”. Dla uczestników Alior Bank przygotował m.in. atrakcyjne nagrody oraz strefę relaksu, a dla najmłodszych kącik plastyczny.
W lutym w Nowym Targu odbył się narciarski Bieg Podhalański, który współorganizował Alior Bank. Po jego sukcesie bank postanowił zaangażować się w inne wydarzenia o charakterze sportowo-rekreacyjnym i stworzył cykl „Aktywni z Aliorem”.

Współorganizowany przez nas Bieg Podhalański cieszył się dużym zainteresowaniem, a udział wzięło w nim ponad 600 osób. Nasi pracownicy zaproponowali, żebyśmy wsparli również inne przedsięwzięcia tego typu. Bieg „Botaniczna Piątka” w Łodzi będzie już kolejnym z nich. Wszystko po to, by promować zdrowy tryb życia i aktywować lokalne społeczności. Liczymy na to, że kolejne wydarzenia również będą cieszyć się pozytywnym odzewem mieszkańców miast, w których się pojawimy

mówi Karolina Kozakiewicz, Menedżer ds. PR w Alior Banku.W ramach serii „Aktywni z Aliorem” odbyły się już dwa wydarzenia. Miały one miejscu w lipcu i były to: „Bieg po plaży” w Jarosławcu oraz „Bieg Zamkowy” w Malborku.
„Botaniczna Piątka” to cykl ogólnopolskich wydarzeń, odbywających się w ogrodach botanicznych. Skierowany jest do miłośników biegania, jak i osób zaczynających swoją przygodę z tą dyscypliną. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
Dla uczestników biegu w łódzkim ogrodzie botanicznym Alior Bank przygotował nagrody pieniężne w kategorii OPEN rywalizacji kobiet i mężczyzn: 1. miejsce – 2500 zł, 2. – 1500 zł, a 3. – 1000 zł. Po zakończeniu konkurencji biegacze będą mogli zrelaksować się w specjalnie przygotowanej strefie. Alior Bank pomyślał również o atrakcjach dla najmłodszych, którzy m.in. będą mogli wziąć udział w konkursie plastycznym. Na wydarzenie prowadzone są zapisy na stronie internetowej organizatora (www.botaniczna5.pl).

Powiązane Posty