Ekstremalne wyzwanie Runmageddonu Łódź

„Komandos”, „Porodówka”, „Helikopter”, „Zasieki” – te oraz kilkadziesiąt innych runmageddonowych przeszkód będzie można pokonać już niedługo, bo 17 sierpnia, w środkowej Polsce. Uczestnicy zmierzą się z nimi na terenie Łódzkich Błoni, gdzie poza znanymi i lubianymi konstrukcjami, pojawi się także unikatowa, sprawdzająca celność  przeszkoda  strzelecka „ASG” oraz długooczekiwany „Snake”.

Runmageddon to sportowe wydarzenie, które w całej Polsce oraz poza jej granicami wzbudza wiele emocji. To doskonała okazja, żeby zdobyć niecodzienne sportowe wrażenia, a do tego sprawdzić się w pokonywaniu ekstremalnych przeszkód i tras. Pierwsza łódzka edycja Runmageddonu choć potrwa tylko jeden dzień, zaskoczy uczestników jak i kibiców wieloma zmyślnymi konstrukcjami, atrakcjami i niespodziankami. Uczestnicy, którzy myślą o starcie w Runmageddonie mają do wyboru aż 6 formuł. Dorośli oraz młodzież po 16 roku życia, ale tylko za osobistą zgodą rodziców, będą mogli pokonać formułę 6-kilometrowego Rekruta najeżonego 30 przeszkodami lub 3-kilometrowe Intro z 15 utrudnieniami. Startujący  będą mogli też wybrać pomiędzy ekstremalnym starciem w ciągu dnia lub  wystartować tuż po zmierzchu w Nocnym Rekrucie. Runmageddon w Łodzi będzie także świetną okazją dla rodzin na przeżycie wspólnej przygody. Rodzice z dziećmi będą mogli razem pokonywać przeszkody rozstawione na dwukilometrowej trasie dzięki formule Family. Dzieci w wieku 4-11 lat staną przed zadaniem pokonania Runmageddon Kids (1 km i 10 przeszkód), a młodzież między 12 a 15 rokiem życia będzie mogła zmierzyć się  z dwukilometrową trasą naszpikowaną 15 konstrukcjami.

Startujący w formułach Rekrut i Intro będą mogli sprawdzić swoją siłę i kondycję fizyczną oraz pomysłowość przy pokonywaniu między innymi: „Porodówki”, czyli ściśle ułożonych opon, przez które trzeba się przecisnąć, „Komandos ser taką nazwę własną” –  wysokiej ściany z linami, „Zasieków” rozstawionych tym razem pod górkę, konstrukcji rur „Pole Dance”, na które najpierw należy się wspiąć, a później po nich zjechać oraz „Helikoptera”, czyli ruchomych drabinek. Na trasie sierpniowego Runmageddonu pojawi się też konstrukcja „Snake”, na którą uczestnicy czekają z niecierpliwością. W trakcie Runmageddon Łódź uczestnicy będą mieli też unikalną okazję, żeby sprawdzić swoją celność, strzelając do celu z replik na kulki, a kibice w specjalnej przygotowanym punkcie 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z Leźnicy Wielkiej będą mogli podziwiać osprzęt wojskowy m.in.: Karabinek szturmowy, granatnik ręczny, karabin wyborowy i spadochron.

Runmageddon Łódź odbędzie się 17 sierpnia na Łódzkich Błoniach i trwać będzie cały dzień  od 7:40 do 22:00. Każdy kto ma ochotę wziąć udział w tym niecodziennym i pełnym wrażeń biegu może zapisać się na wybraną formułę poprzez stronę https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-lodz-17-08-2019 do dnia 15 sierpnia br.

Powiązane Posty