Biegiem do Doliny Śmierci w Piwotece Narodowej

Łódzki pub Piwoteka Narodowa i Biegiem po Piwo Team zapraszają wszystkich na nietypową akcję biegową….Biegniemy dla Darka Strychalskiego – niepełnosprawnego ultramaratończyka, który planuje start w jednym z najtrudniejszych biegów na świecie Badwater Ultramarathon – 217 km przez Dolinę Śmierci w USA.

Kilka słów o Darku:

Niepełnosprawny biegacz, który swoimi wyczynami motywuje setki ludzi. Mimo że niedowidzi na jedno oko, ma przykurcz prawej ręki i niedowład prawej nogi, nie przestaje walczyć o spełnianie marzeń. W tym roku pragnie pobiec w słynnym biegu Badwater na 217 kilometrów, który odbędzie się 21 lipca w Stanach Zjednoczonych. Dwa lata temu Darek już raz zmierzył się z Badwater, ale przegrał wtedy z pogodą, udarem i z limitami czasowymi. Po wielu miesiącach oczekiwań i nadziei Darek ma szansę powrócić na trasę biegu i zmierzyć się z nią ponownie. O pierwszej próbie Darka powstał wielokrotnie nagradzany film dokumentalny „Zwycięzca”: www.darekstrychalski.pl

Link do zwiastuna filmowego: http://vimeo.com/72102281

Kilka słów o akcji:

Termin: 23-24 maj w godzinach pracy pubu: 15.00-02.00

Miejsce: 

Piwoteka Narodowa

ul. 6 sierpnia 1/3, Łódź

Idea: 

– Biegniesz na mechanicznej bieżni min. 1km – my płacimy Darkowi 1 zł

– Biegłeś na bieżni i kupiłeś piwo – płacimy kolejną złotówkę.

– w sobotę i niedzielę planujemy projekcję filmu na dużym ekranie: ” Zwycięzca / The Winner”

Będziemy zachęcać inne zaprzyjaźnione firmy, aby uczestniczyły w akcji dzięki temu pula pieniędzy jaką potencjalnie zbierzemy znacznie wzrośnie. Żywimy nadzieję że pomożemy dzięki naszej akcji spełnić marzenie Darka.

Wszystkich którzy chcieliby dodatkowo wspomóc projekt Badwater 2014 zapraszamy na profil Darka na http://polakpotrafi.pl/projekt/badwater.

Dalsze szczegóły akcji znajdziecie profilu wydarzenia  https://www.facebook.com/events/236205609914419/

oraz na stronie: www.piwotekanarodowa.pl 

Powiązane Posty