Bieg charytatywny „Daj piątaka na dzieciaka”

Fundacja Kolorowy Świat zaprasza wszystkich do udziału w biegu charytatywnym „Daj piątaka na dzieciaka”. W tym przypadku wzięcie udziału to nie tylko przyjemność dla miłośników biegania, udział w biegu to realna pomoc podopiecznym Fundacji. Firmy sponsorujące bieg przekażą na rzecz dzieci z Fundacji 5zł za każdego biegacza, który weźmie udział w biegu. Każdy kilometr, który przebiegniesz to 1zł na rzecz podopiecznych Fundacji. Dlatego, tak ważne jest by tego dnia na starcie było nas jak najwięcej! Na mecie biegu na uczestników czekać będą profesjonalna sesja stretchingu, przygotowana specjalnie dla biegaczy. Dowiecie się jak profesjonalnie zadbać o swoje ciało i mięśnie po wysiłku fizycznym.

Bieg „Daj piątaka na dzieciaka” to symboliczne rozpoczęcie działalności Fundacji w nowym miejscu i otwarcie Kolorowego Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego dla niepełnosprawnych dzieci. Bieg rozpocznie się w starej siedzibie na ul. Kościelnej 6, a meta znajdować będzie się w nowej przy ul. Żabiej 10/12, gdzie po biegu rozpocznie się koncert, na który zaproszeni są wszyscy łodzianie.

Od poniedziałku 1 września rozpocznie się rejestracja uczestników, wszystkie informacje znajdziecie na stronie internetowej Fundacji www.kolorowyswiat.org oraz na fanpagu www.facebook.com/fundacjakolorowyswiat

Powiązane Posty