Armagedon Activ Pabianice

Marcin Krebs: Armagedon Activ to bieg przeszkodowy który 22 września odbędzie się w Pabianicach i organizowany jest przez RajSport Active. Główną bazą zawodów będzie Osada Rybacka Sereczyn, która słynie z świetnego jedzenia i klimatu. Duża część trasy zostanie poprowadzona na terenie Osady, ale zawodnicy będą także musieli zmierzyć się z terenem i przeszkodami po za nią.

Przewidywany dystans to około 8km podczas których do pokonania będzie około 40 przeszkód sztucznych i naturalnych.

Organizatorzy stawiają na to by był to bieg dla każdego dla tego na trasie nie znajdzie się przeszkód skomplikowanych i trudnych technicznie. Pokonanie większości z nich będzie wymagało siły i sprawności. Na trasie zawodnicy spotkają rożnego rodzaju ścianki, rowy z wodą, przeszkody z opon, drutu kolczastego, worki z piachem i inne, będzie także błoto – każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Po biegu każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal i przepyszny poczęstunek. Spośród wszystkich zawodników nagrodzeni zostaną kobiety i mężczyźni w klasyfikacji open, kobiety i mężczyźni w 5 kategoriach wiekowych, a także najlepszy i najlepsza Pabianiczanka. Dodatkowo będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa.

Impreza towarzyszący będzie Formownia Armagedon Kids Run dla najmłodszych w wieku 4-12 lat. Trasa biegu dla dzieci to około 600-800m, a każde dziecko otrzyma medal oraz słodki poczęstunek.

Nie może Was zabraknąć na Armagedon Activ Pabianice, zapisy na oba biegi prowadzone są na stronie http://rajsportactive.pl/zapisy

Powiązane Posty