I Bieg z Historią Klubu WIDZEW ŁÓDŹ

„Bieg z Historią Klubu” to projekt realizowany po raz pierwszy w Polsce. Cykl ma na celu od rywalizacji sportowej po zamiłowanie do biegania promować aktywność fizyczną oraz przybliżyć historię Klubu Piłkarskiego Widzew Łódź. Zawody będą rozgrywane II razy w ciągu roku podczas run-dy jesiennej oraz wiosennej na dystansie 5 km w miejskim parku im. Roberta Baden – Powella oraz Parku 3 Maja w Łodzi. Projekt startuje 20.10.2018 r. pod nazwą TMRF – gdzie do zdobycia będzie pierwszy medal z historią. Dlaczego z historią – szata graficzna oraz medal nawiązuje do historii Klubu dodatkowo do każdego pakietu zostanie załączona laminowana karta z informacją historyczną. Z biegu na bieg dowiemy się więcej i zbierzemy historię Klubu Piłkarskiego Widzew Łódź zapisaną na medalu.

RUN-DA JESIENNA 2018 

„TMRF” – ROZPOCZYNA I EDYCJĘ CYKLU BIEGÓW Z HISTORIĄ WIDZEW ŁÓDŹ. 

KOLEJNE EDYCJE : 

2. RTS

3. ROKICIŃSKA 1930 

4. BOLESŁAW FORNALCZYK 

5. SOBOLEWSKI & WROŃSKI 

6. EPOKA BOŃKA 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY BIEGACZY ORAZ KIBICÓW NA TO SPORTOWE WYDARZENIE.

Zapisy ruszają 9.09.2018 r. o godz. 19.10 – w pierwszej edycji dostępnych będzie 550 pakietów startowych, na wiosnę w zależności od zainteresowania planujemy zwiększyć pulę zapisów i trasę biegu poprowadzić ulicami miasta z metą umieszczoną na stadionie w Sercu Łodzi.

Zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony biegu: https://www.facebook.com/BiegWidzewLodz codziennie o godz. 19.10 publikowane będą kolejne informacje dotyczące projektu

Powiązane Posty