6. Trail Kamieńsk – start zapisów

Po raz szósty zimą na Górze Kamieńsk biegacze będą rywalizować na dwóch dystansach 6 km i 30 km. Impreza zaplanowana jest na 23 stycznia 2022 roku. Zapisy do 6. Trail Kamieńsk zostaną uruchomione 16 listopada 2021 o godzinie 20:00, a formularz dostępny będzie na stronie www.ultrakamiensk.pl

Trail Kamieńsk, pomimo już kilkuletniej tradycji, nadal potrafi zaskoczyć uczestników wymagającą trasą oraz fajnymi widokami.

Łódzkie wydaje mi się płaskim terenem ale ta góra na tej trasie to naprawdę srogie wyzwanie. Organizacja na wysokim poziomie, bardzo dobrze oznaczona trasa, przyjemne widoki i jak organizm przestanie protestować możliwe, że wrócę za rok – napisał Emil Kwaśniak po starcie w 5. Trail Kamieńsk.

Z roku na rok Trail Kamieńsk staje się co raz większe i przyciąga na start biegaczy z wielu regionów, którzy chcą się zmierzyć z najwyższą górą w centralnej Polsce – 405 m. n.p.m.

Wracamy po krótkiej przerwie z zimową edycją, ale w niezmienionej formule z dwoma dystansami. Wielu biegaczy zaczyna przygodę od startu na sześciokilometrowej trasie, a na mecie deklarują już start na dłuższym dystansie – mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca biegów na Górze Kamieńsk, dodając – start w Trail Kamieńsk to fajna forma na sprawdzenie swoich aktualnych możliwości czy uatrakcyjnienie zimowych treningów.

W 6. Trail Kamieńsk obowiązują limity zawodników: 300 osób na 30 km i 100 osób na 6 km. Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl. Zachęcamy również do odwiedzin naszej strony Facebook’u, gdzie znaleźć można wiele ciekawostek związanych z wydarzeniem.

Powiązane Posty