19. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann RUN 2022 – wystartowały zapisy!

Biegu Ulicą Piotrkowską odbędzie się 28 maja 2022 roku. W środę 19 stycznia w siedzibie Rossmann Polska w Łodzi odbyła się konferencja prasowa, na której podano informacje dotyczące nadchodzącej edycji jednego z największych biegów w Polsce rozgrywanych na dystansie 10 kilometrów – Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run 2022

Po zeszłorocznej zmianie terminy na jesienny – wymuszonej okolicznościami pandemicznymi – tegoroczna edycja biegu wraca do pierwotnego, tradycyjnego terminu – czyli do końca maja. Odbędzie się 28 maja 2022 roku. Biegacze jak co roku pobiegną Ulicą Piotrkowską a także wieloma innymi słynnymi miejscami Łodzi – prace nad trasą trwają, i jak zapewniają organizatorzy będzie sporo niespodzianek. To ważne, gdyż Bieg Ulicą Piotrkowską to nie tylko bieganie – ale i każdego roku – zwiedzanie.

Zapisy do imprezy ruszą w najbliższy poniedziałek, 24 stycznia. Organizatorzy stawiają na niską opłatę startową: w pierwszym terminie wyniesie ona 60 złotych, natomiast do końca marca opłata wynosić będzie 70 złotych. Limit wynosi 5000 biegaczy!

Szczegóły na www.biegpiotrkowska.pl

Powiązane Posty