10. DOZ Maraton Łódź dopiero w 2022 roku!

Organizatorzy 10. DOZ Maraton Łódź podjęli decyzję o przełożeniu imprezy na kwiecień 2022 roku! Poniżej zamieszczamy oświadczenie organizatorów.

Drodzy Zawodnicy!
Przygotowując 10., jubileuszową edycję DOZ Maratonu Łódź w 2020 roku, nikt nie przypuszczał, że będziemy musieli wielokrotnie przesuwać termin łódzkiego święta biegania. Sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie oraz niepewność co do jej rozwoju na jesień, po raz kolejny zmusza nas do podjęcia tak trudnej dla Was i dla nas decyzji o ponownej zmianie daty imprezy – na 22 – 24 kwietnia 2022 roku.
Bardzo prosimy Was o zrozumienie. Jako organizatorzy tak dużego sportowego wydarzenia, musimy przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo Was Biegaczy, jak i całego zespołu organizacyjnego, w tym Wolontariuszy.
Mocno wierzymy, że Wszyscy będziemy mieli przyjemność spotkać się na starcie wiosną 2022 roku, dlatego zapisanym dotychczas Zawodnikom, ponownie automatycznie przepisujemy opłatę startową na nowy termin biegu. Oczywiście Biegaczom, którzy nie zdecydują się na wzięcie udziału w DOZ Maratonie Łódź w nowym terminie, przysługuje prawo do zwrotu wniesionej opłaty startowej.
Rezygnację z udziału w biegu można zgłaszać do dnia 31 października 2021 r. na adres e-mail stowarzyszenie@pelion.eu. W zgłoszeniu należy podać numer transakcji wygenerowany podczas wnoszenia opłaty (numer widoczny jest w panelu Zawodnika w zakładce płatności), a także numer rachunku bankowego do zwrotu.
Na Wszystkich, którzy nie zgłoszą rezygnacji – czekamy na starcie 😊
Mamy nadzieję, że mimo przesunięcia terminu, zostaniecie z nami i zdecydujecie się pobiec w Łodzi.
Jednocześnie wszystkim życzymy MOCY BIEGANIA podczas treningów! 🏃 🔥 💪
Organizatorzy DOZ Maratonu Łódź

Powiązane Posty