3. Triathlon Stryków – ostatnie dni zapisów!

3. Triathlon Stryków odbędzie się 15 września 2018 roku. Zawody pierwszy raz zostaną rozegrane na dwóch dystansach 1/8 IM i ¼ IM. W tym roku na na listach startowych jest już ponad 300 zgłoszonych zawodników. Przypominamy, że zapisy na triathlon Stryków zamykają się 1 września,  formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.triathlonstrykow.pl

Na starcie 3. Triathlon Stryków nie zabraknie debiutantów dla których organizatorzy przygotowali specjalną klasyfikację, zawodników zmagających się w sztafetach oraz setek pozytywnie nastawionych triathlonistów w tym Jakuba Kimmera triumfatora sprzed roku.

Start w Strykowie miał być moim zwieńczeniem sezonu startowego i tym samym ostatnim mocnym akcentem przed zasłużonym roztrenowaniem. Po zakwalifikowaniu na Hawaje, mimo iż plany treningowe uległy drastycznej zmianie, to w Strykowie po prostu nie może mnie zabraknąć mówi Jakub Kimmer z Łodzi, dodając Będzie to świetna okazja na przedmuchanie płuc, podtrzymanie formy startowej oraz co najważniejsze dobrej zabawy i rywalizacji na bardzo malowniczej trasie. 

Z trochę innymi celami na starcie w Strykowie stanie ubiegłoroczna zwyciężczyni wracająca po kontuzji Daria Ogrodowczyk. 

Triathlon Stryków to będzie niestety drugi i ostatni start w sezonie. Kontuzja mocno pokrzyżowała mi plany jednak postaram się dać z siebie wszystko. Po pierwsze: dobra zabawa! Po drugie: wycisnąć z siebie tyle ile się da

Organizatorami Triathlonu Stryków są Gmina Stryków, Klub Biegowy Powstaniec, zawody odbywają się przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.triathlonstrykow.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.

Powiązane Posty