V Bieg Powstańca – startują zapisy!

Przed nami piąta edycja imprezy organizowanej przez Klub Biegowy Powstaniec w Dobrej koło Łodzi. V Bieg Powstańca na dystansie 10km i IV Marsz Nordic Walking na dystansie 6km rozegrane zostaną w sobotę 25 lutego  i będą towarzyszyć uroczystym obchodom 154 rocznicy powstańczej bitwy pod Dobrą. Obok biegu i marszu, których trasy wytyczono w malowniczej scenerii Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, w programie znajdą się również biegi dla dzieci  oraz liczne atrakcje dla wszystkich uczestników imprezy. 

Podczas poprzednich trzech edycji  Biegu Powstańca zawodnikom towarzyszyła wiosenna aura – mówi Tomasz Szafraniec Prezes KB Powstaniec, dodając ciekawe czy w tym roku impreza powróci do zimowych i śnieżnych korzeni znanych z pierwszej odsłony Biegu

Zapisy do biegu i marszy wystartują w najbliższą środę (4 stycznia) o godzinie 12:00. Przypominamy, że w celu dokonania zgłoszenia należy posiadać konto na stronie www.zapisy.inessport.pl, płatności realizowane będą jedynie poprzez system Dotpay.

Wszystkie szczegóły dotyczące trasy, regulaminu i zapisów znajdziecie na stronie www.kbpowstaniec.pl.

Powiązane Posty