Biegi dziecięce przy Łódzkim Biegu Mikołajów

Zapisy do rekreacyjnych biegów dziecięcych przy okazji Łódzkiego Biegu Mikołajów rozpoczną się w piątek 14 października o godzinie 18:00 na stronie www.mikolajkowy.pl. W biegach udział będą mogły wziąć dzieci w wieku (rocznikowo) od 3 do 12 lat.

Najmłodsi pomocnicy świętego Mikołaja będą mieli do pokonania dystanse dopasowane do swojego wieku, tak żeby zabawa była bezpieczna. Start i meta biegów dziecięcych będą w tym samym miejscu co biegów głównych, przez co mali uczestnicy będą mogli przeżyć emocje towarzyszące dorosłym biegaczom. 

Na mecie każde z dzieci otrzyma pamiątkowy medal, identyczny jak w biegu głównym, oraz pamiątkowy dyplom potwierdzający udział w biegu. Po ukończonym biegu przewidziany jest słodki poczęstunek dla dzieci.

– Mali pomocnicy świętego Mikołaja do pokonania będą mieli od około 100 do 600 metrów – mówi Maciej Woźnicki, organizator. – Chcemy by była to przede wszystkim zabawa, dlatego też zapraszamy całe rodziny do kibicowania i wspierania najmłodszych biegaczy. 

Zapisy do biegów dziecięcych ruszają w piątek o godzinie 18:00. W każdej z sześciu kategorii będzie mogło wystartować maksymalnie 40 dzieci. Regulamin dostępny jest na stronie http://www.mikolajkowy.pl/regulamin-biegi-dzieciece/

Powiązane Posty