8. Pabianicki Półmaraton niższa opłata startowa!

Trwają zapisy na kolejną edycję Pabianickiego Półmaratonu, która odbędzie się 8 kwietnia 2018 roku. Tradycyjnie już zorganizowane zostaną też imprezy towarzyszące, czyli Bieg na 5 km, Półmaratonik dla dzieci oraz Bieg na Szpilkach. Zapraszamy na jedno z największych, wiosennych wydarzeń biegowych w centralnej Polsce, które każdego roku gromadzi na starcie coraz większą liczbę biegaczy. 

Trasa

Szybka trasa (bez wątpienia ważna informacja dla osób, chcących poprawić rekord życiowy lub sprawdzić efekty zimowej pracy nad formą) wytyczona jest ulicami Pabianic oraz drogami prowadzącymi przez tereny podmiejskie. Trasa jest w całości asfaltowa, posiada atest PZLA i będzie zabezpieczona oraz oznakowana. Punkty odżywiania (woda, czekolada, banan, cukier w kostkach) zlokalizowane będą co 5 km. Półmaraton odbędzie się przy ograniczonym ruchu drogowym. 

Opłaty startowe

Do 24 grudnia tego roku 60 zł, od 25 grudnia do 31 stycznia 70 zł, cały luty 80 zł oraz do 1 marca do 28 marca sto złotych. Po tym terminie możliwe jest już tylko zapisanie się w biurze półmaratonu, które będzie czynne już w sobotę, 7 kwietnia (od 17:00 do 20:00)) oraz w dniu zawodów w godzinach 08:00 – 10:00. Opłata w Biurze zawodów wynosi 120 zł. 

Pakiet

Ręcznik w pakiecie Pabianickiego Półmaratonu to już kultowy niemal dodatek, bez którego ani sami organizatorzy, ani stali uczestnicy nie wyobrażają sobie kolejnej imprezy. Co prawda kolor nie został jeszcze ogłoszony, ale wiadomo już, że sam ręcznik znów będzie najwyższej jakości. 🙂 

Organizatorem Półmaratonu w Pabianicach jest stowarzyszenie „Wszystko Gra”. Szczegółowe informacje o biegu dostępne są na stronie www.pabianickipolmaraton.pl oraz na Facebook’u

Powiązane Posty