Konkurs Karnawałowy na GP Łodzi 2012

 

Podczas IV biegu/marszu z cyklu GP Łodzi 2012 odbędzie się konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe. Na uczestników imprezy czekają atrakcyjne nagrody – najlepiej przebrany zawodnik/zawodniczka otrzyma buty biegowe marki Puma, a za kolejne dwa miejsca nagrodami będą podwójne zaproszenia do Teatru Nowego oraz gadżety od partnerów cyklu. Zachęcamy wszystkich planujących start 19 lutego do udziału w karnawałowo – biegowo/marszowej zabawie. 

Zachęcamy do zgłaszania się do imprezy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gplodzi.pl – wśród zawodników, którzy dokonają zgłoszenia i wystartują w biegu rozlosujemy upominki od sponsorów.  Zamieściliśmy również klasyfikację generalną po 3 imprezach – wyniki.

Zasady konkursu:

  1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczestnicy IV bieg/marszu, który odbędzie się w dniu 19 lutego 2012 roku.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wystartowanie w biegu lub marszu w dowolnym przebraniu (liczymy na Waszą kreatywność), a następnie umieszczenie swojego zdjęcia z imprezy na naszym profilu na facebooku
  3. Zdjęcia (wraz z podpisem) będzie można zamieszczać do końca lutego. 
  4. Do dnia 11 marca będzie można głosować na najciekawsze przebrania, po tym terminie wybierzemy 4 zdjęcia z największą ilością głosów oraz 2 zdjęcia wybierze komisja konkursu.
  5. Wszystkie zakwalifikowane zdjęcia zostaną opublikowane na stronach www.maratonczyk.pl oraz www.gplodzi.pl 
  6. W drugim etapie konkursu, komisja w składzie przedstawicieli serwisów www.maratonczyk.pl, www.gplodzi.pl oraz firmy Puma wybierz zwycięzcę oraz dwa wyróżnienia.
  7. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców zostanie opublikowane 25 marca 2012 roku na stronach www.gplodzi.pl, www.maratonczyk.pl.
  8. Wręczenie nagród nastąpi na ostatnim biegu z cyklu GP Łodzi 2012 w dniu 1 kwietnia 2012 roku.
  9. Ostateczna interpretacja zasad konkursu należy do organizatora.

 

Powiązane Posty