Festiwal biegów w Krynicy: wygrana Artura Kozłowskiego i Tomka Osmulskiego oraz udany debiuty łódzkich biegaczy!

W rozegranym w Krynicy Górskiej Festiwalu Biegowym na starcie stanęło sporo biegaczy z województwa łódzkiego. W biegu na 10 km, który prowadzi z Krynicy Górskiej do Muszyny wygrał Artur Kozłowski z Sieradza, ustanawiając niesamowity rekordy życiowy 27:49. W biegu wystartowali również Maciej Ruta, Grzegorz Kubicki, Janusz Milczarek, Ewa Wonko, Lidka Jucha (nowy rekord życiowy), Marta Zięba, Małgorzata Zięba, Krzysztof Błaszczyk, Anna Wypłosz, Krzysztof Borys i Marcin Sobala. W najdłuższym biegu rozgrywanym w ramach Festiwalu bardzo dobrze zaprezentowała się Milena Grabska – Grzegorczyk, która zajęła 9 miejsce open i uzyskując czas 13:49:38, w biegu ultra zadebiutował Arkadiusz Jaksa, który dystans 100 km pokonał 13:49:06, Joanna Adamska – 15:07:29, linię mety po 13:32:14 minął Rafał Niedziedziński z Łodzi. Ponadto 100 km ukończyli Jarosław Feliński – 14:07:26, Jan Bolanowski – 14:49:52, Miłosz Socha – 13:23:00. Do grona debiutantów dołączył również Michał Jucha, który wystartował na dystansie 36 km i uzyskał czas 3:51:13.

Tomasz Osmulski (RKS Łódź) wygrał bieg na dystansie 1 mili z czasem 00:04:26.

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie Festiwali Biegowego – tutaj. Wszystkim startującym gratulujemy uzyskanych rezultatów!