Ultra Łódzkie – znamy zwycięzców cyklu!

W pierwszym roku rozgrywania cyklu Ultra Łódzkie wystartowało łącznie 311 zawodników w tym 275 mężczyzn oraz 36 kobiet.  Przypominamy, że biegacze zdobywali punkty w czterech imprezach na dystansie od 30 do 50 km do klasyfikacji końcowej liczyły się trzy najlepsze starty. Wszystkie cztery imprezy czyli Trail Kamieńsk, Supermaraton Ozorków, Ultra Kamieńsk oraz Ultramaraton wokół Zalewu Sulejowskiego ukończyło 5 zawodników natomiast w regulaminowych 3 imprezach wystartowało 17 „ultrasów” w tym dwie kobiety!

Cykl Ultra Łódzkie wygrali Izabela Kwiecińska z Piotrkowa Trybunalskiego, która zdobyła 22 punkty, wśród mężczyzn triumfował Milosz Socha z Trucht Team, który uzyskał 18 punktów.

Ceremonia dekoracji najlepszych zawodników ultra w województwie łódzkim odbędzie się podczas Trail Kamieńsk, który zaplanowany jest na 29 stycznia 2017 roku.