Bieg, jakiego nie było!

Po raz pierwszy w historii, 17 listopada we wtorek, w naszym mieście odbędzie się indoor orienteering – bieg na orientację w budynku. Poznaj nowy wymiar biegania pokonując z mapą kolejne kondygnacje Hali Sportowej w Łodzi przy ul. Skorupki (łącznie 4 poziomy). Krótki rękawek i spodenki wystarczą! Mapę i trasę przygotowuje specjalista, kilkukrotny mistrz świata w biegu na orientację, Wojciech Dwojak. Zgłoszenia do niedzieli 15 listopada lub na miejscu za wyższą opłatą, w miarę dostępności map.

Trasy do wyboru dla każdego – początkujących, zuchwałych i profesjonalistów oraz nasza specjalność – trasa rodzinna dla opiekunów z dziećmi.

Edycja zimowa ŁÓDŹ PARK TOUR obfituje w kilka nowości: czeka nas 5 zupełnie nowych terenów dobiegu na orientację. Etapy odbywać się będą w czwartki i soboty. Inauguracja, dla odmiany, we wtorek. Sami zobaczcie, co, gdzie, kiedy i jak się zgłaszać: http://orientuslodz.pl/nasze-zawody/lodz-park-tour. Będzie możliwość zarejestrowania się od razu na wszystkie etapy. 

Szczegółowy regulamin dostępny pod adresem http://orientuslodz.pl/images/regulamin_zima1516.pdf

ŁÓDŹ PARK TOUR – nowy wymiar biegania!

Pozdrawiam,

Łukasz Charuba

orientuslodz.pl

Powiązane Posty