Leszek Marcinkiewicz (biegampolodzi.pl) drugi w maratonie!

W mioniony weekend odbył się X Cross Maraton w Toruniu do rywalziacji na dystansie 42 km stanęło 70 zawodników i zawodniczek z całej Polski w tym dwoje reprezentantów Ziemi Łódzkiej. Pierwszym z nich był Leszek Marcinkiewicz z biegampolodzi.pl, który wygrał ostatnie pięć edycji imprezy. Tym razem musiał jednak uznać wyższość Pawła Szymandera z Torunia i z czasem 3:02:30 zajął bardzo dobre drugie miejsce. Drugi z reprezentantów Jacek Ulowski zajął 13 miejsce z czasem 3:42:20. Udany start Leszka Marcinkiewicza w Toruniu to kolejny sukces nowopowstałej grupy biegampolodzi.pl, nie tak dawno w Maratonie Sztafet dwie drużyny zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce, a teraz do sukcesów należy dodać należ drugie miejsce inwidualnie Leszksa Marcinkiewicza.