Wirtualny Bieg Fabrykanta – czas start!

Wirtualny Bieg Fabrykanta startuje już 21 sierpnia, a rywalizacja potrwa do 30 sierpnia 2020 r. Nie oznacza to, że zapisy zastały już zamknięte! Wszyscy biegacze, którzy będą chcieli sprawdzić się na swojej ulubionej 10 km trasie i zdobyć pamiątkowy medal mogą zapisywać się do ostatniego dnia trwania rywalizacji. W tym roku Bieg Fabrykanta odbędzie się w wersji wirtualnej. Impreza zaplanowana jest tradycyjnie pod koniec wakacji. Zapisy do tegorocznej edycji imprezy cały czas trwają na stronie www.biegfabrykanta.pl

Na starcie Wirtualnego Biegu Fabrykanta stanie m.in. Marta Bukowska, zwyciężczyni z 2019 roku.

Jak zapewne spora część z nas ubolewam, że w 2020 roku nie będę miała okazji stanąć w tłumie biegaczy na linii startu. Jednak trzeba dostosować się do aktualnie panującej sytuacji. Pobiegnijmy wirtualnie, dla siebie, dla zdrowia, dla zabawy, dając z siebie tyle, ile fabryka da.

Pobiegnij z nami!

Wirtualny Bieg Fabrykanta to szansa dla każdego na ukończenie rywalizacji, w której nie będzie żadnego limitu czasu! Nie zabraknie również medali oraz wyników „live”. Rywalizacja startuje 21 sierpnia o godzinie 18:00, a zakończy się 30 sierpnia o godzinie 20:00.

– godziny startu i zakończenia rywalizacji nie są przypadkowe, co roku właśnie w tych godzinach uczestnicy Biegu Fabrykanta rywalizowali na ulicach Łodzi – mówi Bartłomiej Sobecki organizator, dodając – tegoroczna edycja jest wyjątkowa, każdy może pobiec 10 km w ramach naszej imprezy w dowolnym miejscu, smaczku rywalizacji dodaje również możliwość zostania pierwszym wirtualnym liderem biegu.

Biegi Małego Fabrykanta

W Wirtualnym Biegu Małego Fabrykanta mogą wystartować dzieci urodzone w 2005 roku oraz młodsze. Dla dwóch najstarszych grup rocznikowych obowiązywać będą zasady jak w biegu głównym, należy przesłać wynik na podstawie którego prowadzona będzie klasyfikacja. Dla młodszych uczestników ma to być forma aktywnej zabawy np. na dystansach od 300 do 600 metrów.

Organizatorem Wirtualnego Biegu Fabrykanta jest Stowarzyszenie Bądź Aktywny. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się najważniejsze informacje dotyczące zawodów – www.biegfabrykanta.pl oraz na nasz profil na Facebook’u.

Powiązane Posty