Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego 2020

Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy biegacze,
Niestety sytuacja epidemiologiczna oraz ograniczenia z tym związane, nie pozwalają na organizację biegu w formule dotychczas przez nas przewidzianej. Mając zatem na względzie przede wszystkim aspekt bezpieczeństwa uczestników oraz kibiców, podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w 2020 roku Półmaratonu Szakala. Nasza decyzja spowodowana jest brakiem stabilizacji w kwestii organizacji imprez masowych w naszym kraju.
„Szlakiem Szakala” – cykl treningów zwieńczonych koleżeńskim biegiem po trasie Półmaratonu Szakala w dniu 25.10.2020r.
Nie chcemy jednak by najpiękniejszy półmaraton w Polsce zniknął z mapy biegowej kraju. Dlatego też w ramach promocji zdrowego trybu życia, postanowiliśmy w tym roku zorganizować cykl wycieczek treningowych po trasie Półmaratonu Szakala (o długości 15-18 km), zwieńczony pięknym medalem za ukończenie treningu na pełnej trasie Półmaratonu Szakala.
Zasady cyklu treningów „Szlakiem Szakala”:

 1. Weź udział w co najmniej 4 organizowanych przez nas treningów. Każda taka wycieczka zostanie odznaczona.
 2. 25 października 2020 roku weź udział we wspólnym towarzyskim Półmaratonie Szakala (w formule „zero” – bez pomiaru czasu i świadczeń na trasie).
 3. Każdy z uczestników, który weźmie udział w minimum 4 wycieczkach oraz ukończy finałowy trening 25 października 2020 roku otrzyma pamiątkowy medal.
 4. Impreza ma charakter towarzyski, każdy biegnie na własną odpowiedzialność, nie pobieramy żadnych opłat.
  Zaczynamy już od najbliższej soboty 12.09.2020 r. godz. 8:30
  Zapraszamy wszystkich serdecznie!
  Z biegowymi pozdrowieniami,
  Szakale Bałut Łódź

Powiązane Posty