MTB Kamieńsk sprawdź się w wyścigu!

Trwają zapisy na wyścig MTB Kamieńsk, który odbędzie się 29 lipca 2023 roku. Wzorem ubiegłorocznej edycji do wyboru będą dwie trasy na najwyższej górze w centrum Polski, o długości 25 km i 50 km z przewyższeniami +/- 500 m i +/- 1000 m. Formularz zgłoszeniowy do tegorocznej odsłony wyścigu znajduje się na www.mtbkamiensk.pl

Prace nad trasą cały czas trwają. Szukamy dodatkowych ciekawych rozwiązań, które daje góra Kamieńsk! W miniony weekend odbył się oficjalny objazd trasy, która została bardzo fajnie przyjęta. W tym roku zawodnicy, którzy zamierzą się z długim dystansem będą rywalizować nie tylko w klasyfikacji open czy specjalnej premii, ale również w kategoriach wiekowych – mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca wyścigu.

Premia Danielo

Na uznanych wyścigach zawodnicy walczą nie tylko o wygranie w klasyfikacji generalnej, ale również w kategoriach dodatkowych. Nie inaczej będzie podczas MTB Kamieńsk. Wybierz dystans i bądź gotów na ostatni podjazd + zjazd na stoku narciarskim! To właśnie tam czekać na Was będzie specjalna premia Danielo! Bez względu czy jedziesz 25 km czy 50 km, możesz powalczyć o triumf w dodatkowej klasyfikacji, z nagrodami przygotowanymi przez partnera wyścigu, firma Danielo Sportswear.

Pamiątkowe medale i skarpety!

Tradycją stało się już, że wszyscy uczestnicy MTB Kamieńsk na mecie otrzymują pamiątkowe gliniane medale, które przygotowywane są przez Warsztat Gancarski rodziny Konopczyńskich i stanowią oryginalną pamiątkę z wyścigu. W tym roku dodatkowo w pakietach wszyscy zawodnicy startujący w wyścigu na górze Kamieńsk otrzymają kolarskie skarpety.

MTB Kamieńsk odbywa się przy współpracy z Gminą Kamieńsk Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na stronie www.mtbkamiensk.pl oraz na profilu biegu na Facebook’u

Powiązane Posty