MORORUN, czyli 8. Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego

Przypominamy o trwających zapisach na 8. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego, a właściwie, o czym możemy mówić już oficjalnie, na MORORUN. 15. sierpnia, jak co roku, pobiec można będzie na dwóch dystansach: 5 km oraz 21,0975 km.
MORORUN to nowa nazwa aleksandrowskiego biegu. Nadal podkreśla, że jest to bieg, który ma uczcić Święto Wojska Polskiego, ale sugeruje także pewne nowości i niespodzianki z tym związane – ale o tym będziemy informować na bieżąco.
Kolejną nowością są dwie dodatkowe kategorie: Służb Mundurowych oraz Samorządowiec. Liczba „mundurowych” w biegu co roku się powiększa i już teraz można zaryzykować stwierdzenie, że o bieg w Aleksandrowie Łódzkim można traktować jako nieoficjalne mistrzostwa Polski służb mundurowych.

A jeśli chodzi o zapisy, to z nimi nie ma co dłużej zwlekać. Osoby, które w półmaratonie zarejestrują się wcześniej, zapłacą mniej. Zapisy do końca marca gwarantują opłatę w wysokości 50 zł. Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 30 zł. Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty – zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.
Rejestrując się na bieg można również zamówić pamiątkową koszulkę w cenie 30 zł. Koszulki można zamawiać tylko do końca czerwca. Możemy zdradzić tylko tyle, że będą to koszulki wyjątkowe, bo również utrzymane w stylistyce moro, a ich projekt już wkrótce pojawi się na naszym profiu FB, oraz na stronie www.aleksandrow-lodzki.pl
Dlatego jeśli chcecie na bieżąco śledzić co nowego na MORORUN koniecznie polubcie Nas na Facebook’u
Zapisy

informacja organizatora

Powiązane Posty