I Bieg Urodzinowy w parku 3 Maja

Z okazji 590 rocznicy nadania praw miejskich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi serdecznie zaprasza na I Łódzkie Biegi Urodzinowe i marsz Nordic Walking. Dystans każdego biegu będzie nawiązywał do rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu. Impreza odbędzie się w Parku 3 Maja w dniu 28 lipca 2013 roku. Koronny, bieg główny i marsz Nordic Walking odbędą się na dystansie 5900 metrów. Dla przedszkolaków przewidziany jest dystans 59 metrów, a uczniowie szkól podstawowych i gimnazjów do pokonania będą mieli dokładnie tyle metrów, ile lat liczy sobie Łódź.

Oprócz rywalizacji sportowej, równie ważnym będzie element spotkania i atmosfery pikniku rodzinnego. Dlatego też zapraszamy całe rodziny z dziećmi, które będą mogły rywalizować na specjalnie przygotowanych dystansach.

Wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane upominki, między innymi wejściówki na pływalnię Wodny Raj oraz karnety na wypożyczenie sprzętu pływającego na Stawach Jana.

Zapisy do biegu i marszu zostaną uruchomione w piatek 12 lipca! Proponujemy już teraz zarezerwować sobie niedzielne przedpołudnie 28 lipca.

Strona organziatora: www.mosir.lodz.pl

Powiązane Posty