DOZ Maraton Łódź z nowym terminem!

Wczoraj organizatorzy DOZ Maraton Łódź poinformowali o zmianie terminu tegorocznej imprezy, poniżej zamieszczamy treść oświadczenia.

Drodzy Biegacze! Obecna sytuacja epidemiczna nie pozwala na organizację biegów w wyznaczonym kwietniowym terminie, dlatego pełni nadziei przedstawiamy Wam nową datę 10. edycji DOZ Maratonu Łódź! DOZ Maraton Łódź i biegi towarzyszące odbędą się w terminie 1-3 października 2021 r. Mocno wierzymy, że wszyscy będziemy mieli przyjemność spotkać się na starcie, dlatego zapisanym dotychczas Zawodnikom, ponownie automatycznie przepisujemy opłatę startową na nowy termin biegu. Oczywiście Biegaczom, którzy nie zdecydują się na wzięcie udziału w DOZ Maratonie Łódź w nowym terminie, przysługuje prawo do zwrotu wniesionej opłaty startowej. Rezygnację z udziału w biegu można zgłaszać do dnia 15 sierpnia 2021 r. na adres e-mail stowarzyszenie@pelion.eu. W zgłoszeniu należy podać numer transakcji wygenerowany podczas wnoszenia opłaty (numer widoczny jest w panelu Zawodnika w zakładce płatności), a także numer rachunku bankowego do zwrotu. Na Wszystkich, którzy nie zgłoszą rezygnacji – czekamy na starcie

Mamy nadzieję, że mimo przesunięcia terminu, zostaniecie z nami i zdecydujecie się pobiec w Łodzi. Jednocześnie wszystkim życzymy MOCY BIEGANIA podczas treningów!

Organizatorzy DOZ Maratonu Łódź

Powiązane Posty