Dodatkowe miejsca na 7.Ultra Kamieńsk

Góra Kamieńsk po raz kolejny stanie się areną zmagań miłośników biegów górskich. Impreza zaplanowana jest w dniach 31 lipca – 1 sierpnia 2021 roku, miejsca na dystansie 10 km i Ultra skończyły się na trzy tygodnie przed zawodami! Jeśli nie udało się Wam zapisać to w środę 14 lipca o godzinie 20:00 startują dodatkowe zapisy. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl.

Przypomnijmy, że rywalizacja na Ultra Kamieńsk odbywa się na trzech dystansach 10 km z +/- 410 m przewyższenia oraz na dobrze znanych trasach z poprzednich edycji: 25 km i 50 km z sumą przewyższeń odpowiednio +/- 700 m i +/- 1300 m. Dodatkowo w tym roku odbędzie się po raz pierwszy MTB Kamieńsk, czyli górski maraton rowerowy na dystansie 50 km.

Tradycją stało się już, że zawodnicy kończący zmagania w Ultra Kamieńsk na mecie otrzymują pamiątkowe gliniane medale przygotowane przez Warsztat Gancarski rodziny Konopczyńskich, który ma ponad 200 letnią historię.

Organizatorem Ultra Kamieńsk jest stowarzyszanie Bądź Aktywny, a współorganizatorami OSIR Góra Kamieńsk, impreza jest współfinansowana z środków Urzędu marszałkowskiego w Łodzi. Patronat nad imprezą objęli Gmina Kamieńsk, Starostwo Powiatowe w Radomsku oraz Nadleśnictwo Bełchatów.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl oraz na profilu zawodów na Facebook’u

Powiązane Posty