Biegam i Chodzę po Łodzi 2013 zakończone!

W minioną niedzielę odbyły się ostatnie zawody z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi 2013, które rozgrywane były na terenach Parku Julianowskiego, Parku na Zdrowiu oraz dwukrotnie w Lesie Łagiewnickim. Dla urozmaicania rywalizacji podczas ostatniego biegu i marszu organizatorzy postanowili odwrócić trasę zawodów dzięki czemu uczestnicy zamiast podbiegać pod jedną górkę mieli jeden duży zbieg, a reszta trasy prowadziła cały czas lekko pod górkę. Jako pierwsi na „nową” trasę wyruszyli kijkarze, którzy do pokonania mieli jedno 5 km okrążenie. Najszybszy okazał się Michał Osiński, a wśród Pań triumfowała Aleksandra Przybył. 

W rywalizacji biegaczy na dystansie 10 km triumfował Krzysztof Pietrzyk oraz Joanna Modrzyńska. Uroczyste podsumowanie letniego cyklu odbędzie się 24 listopada podczas pierwszych zawodów w ramach GP Łodzi 2014. Przypominamy, iż zawodnicy sklasyfikowani w Biegam i Chodzę po Łodzi 2013 mają szansę na wygranie zegarka Garmin Forerunner 310 XT ufundowany przez garmin.lodz.pl oraz butów marku Asics z kolekcji jesień 2013 (damskie i męskie) ufundowane przez sklep ADS Sport&Music.

ps. dziękujemy „dowcipnym” niedzielnym grzybiarzom za zmianę kierunku strzałek na trasie i przewieszenie taśmy na inną ścieżkę w trakcie trwania zawodów. Mam nadzieję, że dzięki temu udało się zebrać więcej grzybów!

Wyniki

Galeria by INES

Galeria by runninsukcs.pl

Powiązane Posty