7. Bieg Fabrykanta – ostatni dzień zapisów!

Do 7. Biegu Fabrykanta zgłosiło się już blisko 1500 zawodników. Impreza zaplanowana jest na 26 sierpnia! Tegoroczna edycja zapowiada się na naprawdę szybką, na starcie stanie m.in. Artur Kozłowski, Tomasz Osmulski oraz najszybsze zawodniczki w Polsce, które walczyć będą o medale Mistrzostw Polski! W dotarciu do mety w zakładanym czasie pomagać będą pacemekerzy! 

Cieszymy się, że Polski Związek Lekkiej Atletyki po raz drugi przyznał nam organizację Mistrzostw Polski w ramach Biegu Fabrykanta mówi Bartłomiej Sobecki – organizator biegu – mamy nadzieję, że start najlepszych zawodniczek w Polsce wpłynie na bardzo dobre rezultaty wszystkich uczestników imprezy.

Jak co roku rywalizację na dystansie 10 km poprzedzą biegi „Małego Fabrykanta”. Dzieci rywalizować będą w pięciu grupach wiekowych.

W każdej edycji Biegu Fabrykanta biegi dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem mówi Bartłomiej Sobecki dodając – rywalizacja najmłodszych zawsze wiąże się z dużymi emocjami samych startujących, ale również kibiców.

7. Bieg Fabrykanta już trzeci raz włączony został do cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego – Witolda Stępnia.

Przypominamy, że zgłoszenia oraz opłaty za udział w biegu przyjmowane są tylko do 16 sierpnia do godziny 23:59! Szczegółowe informacje dostępne są na www.biegfabrykanta.pl, zachęcamy do odwiedzania profilu imprezy na Facebook’u

Powiązane Posty