Grzegorz Petrusiewicz z tras City Trail na 7 miejsce w Mistrzostwach Polski

W mijający weekend odbyły się HMP Juniorów i Jun. młodszych w Toruniu na których oczywiście nie zabrakło Grześka Petrusiewicza, który wystartował w biegu na 1500m. Z czasem 4:07:10 uplasował się w środku stawki – zawody ukończył na 7-mym miejscu. Wynik Grześka jest o ponad dwie sekundy gorszy od jego halowej życiówki, lecz wynikało to ze specyfiki biegu, który był pełen przepychanek oraz wzajemnego wyprzedzania. Sprawiało to, że ciężko było Grześkowi wejść w rytm, który ustabilizował dopiero po ok. 400 metrach. Mimo lekkiego niedosytu naszego zawodnika należy znaleźć pozytyw, a takim z pewnością jest progres, gdyż w zeszłym roku Grzesiek zajął dopiero 16-te miejsce. Awans w klasyfikacji najlepiej świadczy o progresie Grześka, a przecież właśnie to jest najważniejsze w jego wieku.

Gratulujemy !

Zespół AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁÓDŹ

Sekcja lekkoatletyki S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ, do której należy Grzesiek organizuje zazajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci oraz szkolenie sportowe dla młodzieży ukierunkowane na biegi średnie i długie.

Zapraszamy na pierwsze treningi naborowe, które odbywają się w każdy piątek o godzinie 16.10 na terenie hali sportowej przy ul. Wysokiej 37.

Zachęcamy do wspierania rozwoju naszej sekcji przekazując 1% podatku dochodowego na konto KRS o numerze 0000080992 koniecznie podając „Cel szczegółowy” SEKCJA LEKKOATLETYKI.