UKS Azymut Pabianice kolejny rok w I lidze

Zostały opublikowane wyniki Klubowych Mistrzostw Polski. Pabianicki klub „Azymut” kolejny rok w gronie najlepszych. Nieprzerwanie od 2004 roku UKS Azymut Pabianie plasuję się w gronie klubów pierwszoligowych. Ten rok zakończył Klubowe Mistrzostwa Polski na VI miejscu. Osiem pierwszych zespołów to kluby pierwszoligowe. Mistrzem Polski został WKS Śląsk Wrocław, wicemistrzem sąsiad za miedzy UKS Orientuś Łódź. Końcowa tabela I ligi.

W miniony weekend odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego w Biegach na Orientację. Na starcie stanęło 140 zawodników z województwa łódzkiego oraz z Warszawy.  W zawodach wystartowało sporo biegaczy, którzy na co dzień startują w biegach ulicznych, organizatorzy mają nadzieję, że nie był to tylko jednorazowy start.