Triathlon Stryków – konkurs dla debiutantów!

Trwają zapisy na Triathlon Stryków. Na liście startowej jest już ponad 120 zawodników, a wśród nich wielu debiutantów. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali konkurs. Do wygrania pakiet treningów dla tych, którzy we wrześniu po raz pierwszy wezmą udział w triathlonie
Chcemy, aby Triathlon w Strykowie, poza rywalizacją sportową, kojarzył się także z zawodami, od których można rozpocząć swoją przygodę z tą wyjątkową dyscypliną. Dlatego stworzyliśmy kategorię debiutantów oraz, wspólnie z naszym partnerem – Trucht.com, proponujemy cykl treningów pod okiem doświadczonych triathlonistów – mówi Bartłomiej Sobecki, współorganizator zawodów. 
Zajęcia prowadzić będzie Krzysztof Józefowicz, instruktor Triathlonu i doświadczony zawodnik, który ukończył m.in. Dystans 140.6 Ironman w Borównie, a także górski Triathlon Karkonoski.
Każdy z nas kiedyś musiał zacząć. Pamiętam, jak kilka lat temu szukałem informacji na temat zawodów, treningów i sprzętu. Samemu było naprawdę trudno znaleźć wskazówki i praktyczne źródła wiedzy na temat triathlonu. Nie zapomnę też stresu, który towarzyszył mi przed debiutanckim startem w 2011 roku w Suszu na dystansie 1/2 Ironman. Wiem, jak cenna jest fachowa pomoc, gdy rozpoczynamy przygodę z ta dyscypliną. Bardzo potrzebny jest ktoś, kto zna się na sprzęcie, zaplanuje treningi i wesprze w realizacji planów. Cieszę się, że będę mógł się podzielić swoim doświadczeniem i wiedzą, by odpowiednio przygotować debiutantów – mówi Krzysztof z Trucht.com.
Konkurs jest skierowany do debiutantów, którzy swoja przygodę z triathlonem chcą rozpocząć w Strykowie. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zamieścić na swoim profilu facebook zdjęcie z treningu, opatrzyć je tagiem @triathlonstrykow i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego zadebiutuję w triathlonie na zawodach w Strykowie?”.
Dwie osoby, które przyślą najciekawsze odpowiedzi wygrają darmowe zajęcia wraz z planem treningowym od lipca aż do wrześniowych zawodów w Strykowie. 
Zdjęcia należy zamieszczać na swoim profilu do 28 czerwca. Dodatkowo prosimy o przesłanie na adres triathlonstrykow@gmail.com informacji o swoich dotychczasowych startach w zawodach w innych dyscyplinach (biegi, zawody kolarskie, pływackie).
Przypominamy, że Triathlon Stryków odbędzie się 17 września, a do zawodów można zgłaszać się poprzez formularz dostępny na stronie www.triathlonstrykow.pl.

Powiązane Posty