Niezwykła historia człowieka z żelaza …

Kochasz biegać, jeździć na rowerze, a w wodzie czujesz się jak ryba? A może jesteś typem kanapowca i po prostu brakuje Ci motywacji do działania? Chcesz dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu lub miło spędzić czas w gronie pozytywnych i pełnych energii ludzi? Już w najbliższy poniedziałek będziesz mieć okazje wysłuchać niesamowicie inspirującą historię Marka Zubilewicza o tym jak jednego dnia postanowił całkowicie zmienić swoje życie i wrócić do sportu po 8 latach przerwy, i zostać człowiekiem z żelaza.

Dowiesz się w jaki sposób schudł ponad 40 kg w 15 miesięcy i nigdy nie biegając długich dystansów, nie umiejąc pływać zdołał wytrwać w swoim postanowieniu i przygotować do pełnego dystansu IRONMAN 226 km. Marek to nie tylko sportowiec z zamiłowania, ale również przedsiębiorca z ogromnym doświadczeniem, inspiracja dla wielu osób, którzy mogli go poznać na konferencjach i salach szkoleniowych.

Przyjdź i bądź razem z nami w najbliższy poniedziałek 11 lipca o godzinie 19:00, ale uważaj, bo możesz zarazić się naszym entuzjazmem i zostać częścią tej opowieści.

Przygotowaliśmy dla Was dodatkowe atrakcje, o których poinformujemy już w sobotę przed południem! Bądźcie czujni!

Zapraszamy,

Marek Zubilewicz i sklep Trucht

Powiązane Posty