Krzysztof Wolski z medalem Mistrzostw Świata w quadrathlonie!

Na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Świata w Quadrathlonie na dystansie sprinterskim. Co to jest quadrathlon? W skrócie triathlon do którego dodana została jeszcze jedna dyscyplina – kajak. W Polsce od trzech lat ta konkurencja rozgrywana jest podczas Triathlon Bydgoszcz. Mistrzostwa Świata odbyły się w miejscowości Kaposvár, w ramach zawodów eXtremeMan113. Zawodnicy do pokonania mieli 750 m pływania, 20 km roweru, 4,5 km kajakiem i na koniec 5 km biegu. Rewelacyjnie w Mistrzostwach Świata spisał się debiutujący Krzysztof Wolski, który wywalczył 5 miejsce open i 3 miejsce w kategorii „elita”. Założyciel projektu Sport Triathlon uzyskał czas 1:35:16. Wyniki poszczególnych etapów Krzyśka – zobacz

Dodajmy, że był to 3 start Krzyśka w tej konkurencji, przed dwoma tygodniami, podczas zawodów w Bydgoszczy, wywalczył 3 miejsce w rozgrywanym tam Pucharze Świata!

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy reprezentanta Ziemi Łódzkiej!