GP Łodzi 2012 w nordic walking

W niedzielnych zawodach w nordic walking na starcie stanęło 45 zawodników z całego regionu. Najszybciej oblodzoną 5 km trasę pokonali Aleksandra Przybył z Łodzi oraz Arkadiusz Koselski z Bełchatowa. Zawody poprzedziły warsztaty nordic walking, które odbyły się po raz pierwszy na GP Łodzi 2012, instruktaż z zasad  prawidłowego marszu oraz rozgrzewkę poprowadziła Aleksandra Przybył – ubiegłoroczna triumfatorka cyklu GP Łodzi, na co dzień instruktorka nordic walking. W zajęciach wzięła spora grupa zawodników co pokazuje, że taka forma przygotowania do startu jest atrakcyjna dla uczestników GP Łodzi. Dołożymy wszelkich starań, żeby zajęcia odbywały się cyklicznie.
Zapraszamy na kolejne zawody, podczas których odbędzie się konkurs na przebranie karnawałowe, dla zawodników, którzy wykażą się i zaprezentują oryginalne stroje podczas marszu i biegu czekają atrakcyjne nagrody.
Uruchomiliśmy już elektroniczne zgłoszenia do zawodów, które odbędą się już 19 lutego, formularz znajduje się na www.gplodzi.pl.

Zdjęcia – meta NW

Powiązane Posty